You are here

Bestuur

In het bestuur van de NVvH zijn vertegenwoordigd: alle academische hematologie afdelingen, de kinderhematologie, minimaal twee hematologen uit niet-academische ziekenhuizen en een klinisch chemicus of arts klinische chemie. Er wordt gestreefd naar vertegenwoordiging van alle disciplines binnen de hematologie.

De voorbereiding of uitwerking van het beleid vindt plaats door een aantal werkgroepen en commissies.

Het bestuur wordt ondersteund door een beleidsmedewerker.

Contactformulier

Prof. dr. N.M.A. Blijlevens - voorzitter

Radboudumc, afd. Hematologie, 476

Postbus 9101

6500 HB Nijmegen

Nicole.Blijlevens@radboudumc.nl

Prof. dr. K. Meijer - secretaris (tevens namens de NVHB)

UMCG, afd. Hematologie

Postbus 30001

9700 RB Groningen

k.meijer@umcg.nl

Dr. L.W. Tick (namens de C ziekenhuizen) - penningmeester

Maxima Medisch Centrum

Postbus 7777

5500 MB Veldhoven

l.tick@mmc.nl

Prof. dr. M.J. Kersten

AMC, afd. Hematologie

Meibergdreef 9

1105 AZ Amsterdam

m.j.kersten@amc.uva.nl

Prof. dr. F.W.G. Leebeek

Erasmus MC, afd. Hematologie

Postbus 5201

3008 AE Rotterdam

F.Leebeek@erasmusmc.nl

Dr. M. Schipperus (namens B ziekenhuizen)

Haga ziekenhuis, afd. hematologie

Leyweg 275

2545 CH Den Haag

m.schipperus@hagaziekenhuis.nl

Dr. J. Slomp (namens de VHL)

Medisch Spectrum Twente, afd. Lab.

Postbus 50 000

7500 KA Enschede

J.Slomp@mst.nl

Dr. M.C. Minnema

UMCU, afd. Hematologie, F02.126

Heidelberglaan 100

3584CX Utrecht

m.c.minnema@umcutrecht.nl

Prof. dr. J.H. Veelken

LUMC, afd. Hematologie

Postbus 9600

2300 RC Leiden

j.h.veelken@lumc.nl

Drs. M.H.W. van de Poel (namens D ziekenhuizen)

Laurentius Ziekenhuis, afd. Interne

Postbus 920

6040 AX Roermond

m.vandepoel@lzr.nl

Prof.dr. S. Zweegman (tevens namens HOVON)

VUMC, afd. Hematologie

Postbus 7057

1007 MB Amsterdam

s.zweegman@vumc.nl

Dr. E.A.M. Beckers (tevens namens de NVB)

Academisch Ziekenhuis Maastricht, afd. Hematologie

P. Debyelaan 25

6229 HX Maastricht

eam.beckers@mumc.nl

Drs. F. Moenen (namens de juniorleden)
MUMC+, afd. Hematologie
P. Debyelaan 25
6229 HZ Maastricht
floor.moenen@mumc.nl

 

Beleidsmedewerker:

Mr. A.W. Rippen

AMC, afd. hematologie (F4-224)

Meibergdreef 9

1105 AZ Amsterdam

a.w.rippen@amc.uva.nl